Aanmelden als vrijwilliger

Ben je geïnteresseerd om vrijwilliger bij een van onze woonzorglocaties te worden? Of wil je eerst nog wat meer informatie? Aarzel dan niet en neem contact op met één of meerdere locaties van jouw voorkeur. Heb je geen voorkeur? Dan kun je terecht bij Marian Bergman (coördinator vrijwilligers).

< terug naar vrijwilligers

Algemeen
Coördinator Vrijwilligers Woonzorg
Marian Bergman
06-51942810
m.bergman@carinova.nl

Deventer
Huize Salland
Yvonne Jansen
06-30722882
y.jansen@carinova.nl

Deventer
Sint Jozef, Graaf Florishof en Ravelijn
Anneloes Goudbeek
06-13043626
a.goudbeek@carinova.nl 

Diepenveen
Sparrenheuvel
Patricia Holla
06-57875727
p.holla@carinova.nl 

Diepenveen
Sparrenheuvel Dagcentrum
Annet Wilberts
0570-518003
a.wilberts@carinova.nl 

Holten
Diessenplas
Willy Dommerholt
06-13820806
w.dommerholt-markvoort@carinova.nl 

Olst
Averbergen
Ilse Oosterwechel
06-30915252
i.oosterwechel@carinova.nl

Boskamp
Sint Willibrord
Elze Puthaar
06-12784393
e.puthaar-hospes@carinova.nl 

Raalte
De Hartkamp
Henny Hoeksma
06-83287239
h.hoeksma@carinova.nl   

Schalkhaar
Park Braband
Joyce Lindeboom-Kluin
06-23273614
j.lindeboomkluin@carinova.nl 

< terug naar vrijwilligers

Of vraag het Bianca

Wil je meer weten over het sollicitatieproces, of heb je andere vragen? Bianca vertelt je graag meer!

0613787324